MÖBLER / Bord / Piedestal 15774003
*
nr 1577 4003
Piedestal
Keramik, Elefant. Höjd: 38 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 november 2023
kl 18:18:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/11 21:34:53
1
100 kr
12/11 17:41:16
2
300 kr
12/11 21:05:58
3
300 kr
12/11 21:05:58
2
300 kr (Budbetjänt)
12/11 21:06:07
3
350 kr
13/11 11:42:32
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord djur djurmotiv elefant elefanter keramik piedestal
-
6767 Piedestal
med stenskiva, Rokokostil, förgylld. Diameter: 27 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:01
-
6522 Piedestal
omkring 1900. Höjd: 101 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:49
-
6744 Piedestal
Putto. Höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:48
-
6749 Piedestal
stenskivor, höjd: 66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:19
*
Piedestal
Läs om budbetjänten
nr 1577 4003
Piedestal
Keramik, Elefant. Höjd: 38 cm
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 november 2023 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/11 21:34:53 | 1 | 100 kr |
| 12/11 17:41:16 | 2 | 300 kr |
| 12/11 21:05:58 | 3 | 300 kr |
| 12/11 21:05:58 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 12/11 21:06:07 | 3 | 350 kr |
| 13/11 11:42:32 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord djur djurmotiv elefant elefanter keramik piedestal
-
6767 Piedestal
med stenskiva, Rokokostil, förgylld. Diameter: 27 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:01 -
6522 Piedestal
omkring 1900. Höjd: 101 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:49 -
6744 Piedestal
Putto. Höjd: 80 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 20:48
-
6749 Piedestal
stenskivor, höjd: 66 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:19



